Tel.:
GG:

Kontakt

Informacje

Zastanawiasz się jak napisać pracę dyplomową, która da Ci dobrą ocenę i wiele satysfakcji? Wybierając nasz serwis, nie będziesz musiał denerwować się ani chwili dłużej!

Oferując profesjonalną pomoc w pisaniu m.in. prac magisterskich i licencjackich, gwarantujemy możliwość kontaktu na różnorodne sposoby.
Zapraszamy przez całą dobę do komunikacji za pomocą poczty e-mail: e-mail.

By skontaktować się z nami skorzystaj z formularza, który widoczny jest z prawej strony.

Pamiętaj o umieszczeniu swoich danych oraz krótkiej informacji na temat Twojej pracy dyplomowej. Tylko w taki sposób będziemy mogli pozytywnie zweryfikować zapytanie i przypisać je do poszczególnego specjalisty.

Kontaktując się z nami w sprawie pisania pracy lub innego rodzaju opracowania (w tym prac i prezentacji maturalnych, opracowania badań), szczególnie pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu wszystkich podstawowych informacji, takich jak:

  • termin złożenia lub oddania prac naukowych, daty spotkań z promotorem – jeśli sprawa jest pilna, koniecznie zaznacz to w rozmowie lub e-mailu, jednocześnie pamiętając, aby wyznaczyć datę edycji tekstu – co najmniej na dzień przed znanym terminem oddania pracy,
  • liczba stron – jeśli nie jesteś pewien co do tej kwestii, poinformuj o tym w rozmowie lub e-mailu,
  • wymogów dotyczących pracy – jeśli dysponujesz plikiem zasad pisania lub przykładową pracą dyplomową oddaną na Twojej uczelni lub wydziale, koniecznie wspomnij o tym, a unikniesz wówczas zbędnych poprawek i nerwów.

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha